Ретранслятор Wi-Fi сигналу підсилювач Repeater M300 WPS 300 Мбіт/с

Після отримання вихідного бездротового сигналу від маршрутизатора ретранслятор повторно передає новий бездротовий сигнал, водночас домагаючись ефекту посилення та розширення зони покриття.
Сумісний з усіма бездротовими маршрутизаторами (необхідно знати ім'я користувача та пароль бездротового сигналу), у налаштуванні дуже простий. Продукт постачається з інструкціями.
Режим точки доступу: дротовий або бездротовий.
Бездротова швидкість бездротового передавання 300 Мбіт/с, підсилювач сигналу Wi-Fi, швидка швидкість, висока ефективність, мініпортативний, унікальний зовнішній вигляд.
Корпус виготовлений із того ж матеріалу ABS + PC, що й продукти Apple, простий і практичний, стійкий до падінь, теплостійкий, вогнестійкий, просте керування.
Характеристики:
- Точка доступу/трансляція у двох режимах роботи
- Швидкість передавання до 300 Мбіт/с
- Під'єднай та користуйся
- Кнопка шифрування WPS з одним ключем
- Чип MTK7628
Особливості:
- Збільшення покриття бездротової мережі WLAN
- Високошвидкісний бездротовий доступ WLAN, стандарт бездротового зв'язку 802.1 In (draft 2.0)
- Стандарт 802.11b і 802.11g зі зворотною сумісністю
- Підтримка мережі WLAN 2,4 ГГц
- WLAN Безпека, підтримка шифрування WPA2, WPA і WEP (128/64)
- Простий програмний інтерфейс майстра налаштування
- 2T2R вбудована вбудована антена
- Шифрування WPS з одним ключем
- Розміри: 7,8 x 5 x 6 см (без штекера).
Комплектація
- Wi-Fi ретранслятор BT562EU
- Мережевий кабель RJ45,
- Посібник англійською мовою,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KBT Communications |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Репітер |
| Площа покриття | 30 м² |
| Мінімальний діапазон частот | 2.4 МГц |
| Максимальний діапазон частот | 2.4 МГц |
| Регулювання посилення | Ні |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP18 |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 500 ₴






