Електросушарка для взуття



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVA |
| Область застосування | сушка взуття, сушіння рукавичок |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кнопка вкл./викл. | Ні |
| Індикатор роботи | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Довжина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴







